malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2015-10-25 16:08
Od zawsze mam na twarzy nieestetyczne, czerwone naczynka - nie wygląda to dobrze. Myślicie, że zabieg w klinice medycyny estetycznej pozwoliłby mi się z tym problemem uporać raz na zawsze?
jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2016-01-15 09:31
Laser spokojnie da sobie z tym radę. Fakt, nie należy do tanich, ale będziesz miała kłopot z głowy.
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-01-09 23:48

Korzystałam z lasera na zamykanie naczynek, bodajże nazywał się laser IPL i niestety mi nie pomógł, a zapłaciłam przeszło 300 złotych. dwa miesiące temu poszłam na prywatną wizytę do dermatologa, a pani wykonała mi zabieg krioterapii czyli zamrazanie miejcowe, Przykladala mi taki metal przypiety do butli z azotem do policzka, najpierw przez tydzien zrobil sie wielki czerwony placek i pod nim dalej bylo to nieszczęśne naczynko, pozniej strupek ktory po tygodniu zszedl i naczynko znikło bezpowrotnie :) :) :)
Cały zabieg wraz z wizytą kosztował mnie około 90 złotych, znaczy się że lepiej skorzystać z pomocy doświadczonego lekarza dermatologa niżeli nowoczesnych sprzętów i laserów ;) Mam nadzieje ze na coś się przyda moja historia ;)

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację