tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-10-25 15:55
Pozbierałam dla Was trochę zasad skutecznego odchudzania i zebrałam je w jeden wpis, może ktoś skorzysta:

1. Aby odchudzanie było skuteczne, musi być długotrwałym procesem, a nie krótką, tygodniową dietą.
2.Aby nasze odchudzanie dało efekty, jedzmy pięć niewielkich posiłków dziennie - o regularnych porach.
3.Odchudzanie to połączenie zbilansowanej, dostarczającej wszelkich składników odżywczych diety oraz ruchu.
4.Skuteczne odchudzanie możliwe jest wówczas, gdy spożywamy dobre produkty wysokiej jakości, bez dużej ilości cukru, polepszaczy czy glutaminianu sodu.
5. Konieczne jest wypijanie każdego dnia około 2 litrów wody.
6.Warto postawić sobie realne cele, na przykład schudnięcie 1 kg tygodniowo (optymalne i realne), a nie 5 kg w ciągu 5 dni (a takie założenia się niestety zdarzają).
7. Warzywa i owoce w każdym posiłku.
MarcinB1
13 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-06 16:14
Ja dodam jeszcze ze wystarczy mniej więcej wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i uprawiać sport i schudnie się w miarę szybko
ewelina
8 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-11 16:28
Skuteczne odchudzanie = zbilansowana dieta + aktywność fizyczna, to przecież takie oczywiste :):)
justyna235g
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-06-19 12:21
a jak można wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? i ile tego sportu trzeb uprawiać ;) u mnie kiepsko z czasem, a przy tym i z formą ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację