Yaro
25 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2015-10-08 10:12
Co sadzicie o diecie Dukana? Nie jest ona nowa, bowiem ma juz pare lat, ale nadal jest bardzo popularna wsrod osob z nadwaga. Sam swego czasu bylem na niej pare miesiecy i schudlem faktycznie okolo 16kg. Na poczatek przestrzegalem restrykcyjnie diety, ale potem juz coraz mniej - ale i tak chudlem. Odnosnie zdrowia - bylo wszystko ok, robilem sobie pare razy morfologie i wyniki byly perfekcyjne.
Z kolei szwagierka - takze byla na Dukanie - wyniki ma fatalne, no ale ona przeginala, bo jadla sam serek i prawie nic wiecej, czasem pomidora i serek:P

A co Wy sadzicie o Dukanie?
czarodziejka28
31 postów
Kobieta
Garwolin
Napisano: 2015-10-08 16:55
Wg mnie nie można katować się samym białkiem - ani to zdrowe,ani bezpieczne. I efekt jojo niestety zwykle jest murowany. U Ciebie nie wystąpił?
karolina
16 postów
Kobieta
Katowice
Napisano: 2015-10-08 19:41
Dla mnie tez Dunkan to zbyt drastyczna dieta. Tam trzeba pamiętać, aby dużo pić bo można rozwalić nerki. Ja raczej jestem za rozsądnym odchudzaniem. Według mnie warto iść do dietetyka - ja kilka razy skorzystałam z takiej porady. Dietetyczna rozpisała mi dietę 1400 kalorii. Do tego regularne posiłki 5x dziennie. Chudłam dośc powoli bo ok 1,5 kg na miesiąc ale za to zdrowo. No i bez efektu jojo. 
Yaro
25 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2015-10-08 19:56
@ czarodziejka28 - u mnie nie wystapil efekt yoyo. W sumie - moze troche, bo jak przestalem sie odchudzac - nie robilem juz 3 i 4 fazy Dukana (utrwalenie) bo mi sie nie chcialo:P to przytylem te 3-4 kg, ale zarlem i pilem juz normalnie:P w jakis miesiac z hakiem. Ale i tak efekt byl ok, bo 12kg zrzucilem.
tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-10-15 10:57
Na Dukanie bardzo prawdopodobne jest zakwaszenie organizmu, obciążenie wątroby i stawów. Wg mnie nie warto.
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:18
Jezeli sie je warzywa na fazie z warzywami, oraz owoce i pije sie po te 2l wody/plynow na dzien, to zakwaszenie nam nie straszne. A dieta dukana - jest spoko, teraz sa tysiace nowych przepisow - jakies pizze, zapiekanki, tortille, serniki itp -wszystko dietetyczne.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację